Search
Close this search box.

Viimati värskendatud 19. juunil 2024

Sissejuhatus

IDHome, edaspidi “meie”, “meie ise” või “ettevõte”, kasutab küpsiseid ja muid sarnaseid jälgimistehnoloogiaid (edaspidi “küpsised”) meie veebisaidil https://idhome.ee/en/, mis töötab WooCommerce, WordPressi ja Google Analyticsi abil. See küpsisepoliitika selgitab, kuidas me küpsiseid kasutame ja milliseid valikuid teil on seoses küpsiste haldamisega.

Mis on küpsised?

Küpsised on väikesed tekstifailid, mille veebisait salvestab teie arvutisse või mobiilseadmesse, kui te veebisaiti külastage. Küpsised võimaldavad veebisaidil teie toiminguid ja eelistusi (näiteks sisselogimise andmed, keelevalik) teatud aja jooksul mäletada, nii et te ei pea neid iga kord, kui saidile naasete või lehekülgede vahel liigute, uuesti sisestama.

Milliseid küpsiseid me kasutame?

  • Hädavajalikud küpsised: Need küpsised on vajalikud veebisaidi nõuetekohaseks toimimiseks ja neid ei saa meie süsteemides välja lülitada. Need on tavaliselt seadistatud vastuseks teie toimingutele, näiteks keelevaliku või vormide täitmise valimisele. Saate oma brauseri seadistada nende küpsiste blokeerimiseks või teavitamiseks, kuid see võib mõjutada veebisaidi teatud osade toimimist.
  • Analüütilised küpsised: Me kasutame analüütilisi küpsiseid, näiteks Google Analyticsi küpsiseid, et mõista, kuidas külastajad meie veebisaiti kasutavad. See võimaldab meil oma veebisaiti ja teie kogemust sellega pidevalt parandada. Näiteks saame teada, milliseid lehti kõige rohkem vaadatakse ja kuidas külastajad saidile jõudsid.


Küpsiste haldamise valikud

Teil on mitu võimalust oma küpsiste eelistusi hallata:

  • Brauseri seadistused: Enamik brauserite võimaldab teil kontrollida, milliseid küpsiseid salvestatakse ja kustutada olemasolevad küpsised. Otsige oma brauseri seadete menüüst teavet “Privaatsus” või “Küpsised”.
  • Kolmanda osapoole küpsised: teatud kolmanda osapoole teenusepakkujatel, näiteks Google Analyticsil, on oma privaatsusseadete lehed, kus saate nende küpsiste kohta rohkem teada ja neid keelata.


Lisateave

Kui teil on küsimusi selle küpsisepoliitika kohta, võtke meiega ühendust aadressil info@idhome.ee.

Muudatused käesolevas küpsisepoliitikas

Võime seda küpsisepoliitikat aeg-ajalt värskendada. Muudatuste teavitamiseks postitame muudetud küpsisepoliitika meie veebisaidile. Soovitame teil seda lehte aeg-ajalt üle vaadata, et olla kursis meie küpsiste kasutamisega.

See küpsisepoliitika kehtis alates 19. juunist 2024.

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.