Search
Close this search box.
/
POOD
/

AIAMÖÖBEL

AIAMÖÖBEL, TERRASSIMÖÖBEL ITAALIAST

Kui soovite oma õues elamispinda täiustada, võiksite kaaluda investeerimist Itaalia välimööblisse. IDHome Disainmööbli veebipood pakub laias valikus vaialaudu, aiatoole, aiadiivaneid ja aiamööbli komplekte, mis sobivad ideaalselt aeda või terrassile.

IDHome’i mööbel on valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, nagu Indoneesia tiikpuu, alumiinium ja keraamika. Need materjalid sobivad hästi välitingimustesse ja peavad vastu Eesti ilmastikutingimustele. Tiikpuit on eriti vastupidav ja talub mädanemist, kõdunemist ja putukaid. Selle tõttu on see ideaalne materjal teie aiamööbli jaoks.

Teine aspekt, mida aiamööbli ostmisel arvestada, on patjade jaoks kasutatav kangas. Meil on padjad valmistatud Olefin kangast, mis on mõeldud spetsiaalselt välitingimustes kasutamiseks. Olefiinkangas on vastupidav niiskusele, plekkidele ja UV-kiirgusele, tagades, et teie aiamööbel jääb aastateks suurepäraseks.


Disain on tähtis

Itaalia mööbel on tuntud oma elegantse ja kaasaegse disaini poolest. IDHome Disainmööbli veebipoes saadaval olev mööbel pole erand, millel on puhtad jooned ja kaasaegne stiil. Mööbel on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas neutraalsetes toonides ja julgetes erksates toonides, mis sobivad iga disainieelistusega.

Sellistesse toodetesse investeerimine aitab teil luua oma aeda või terrassile kauni ja funktsionaalse ruumi. Saate luua mugava istumisnurga külaliste lõbustamiseks või hubase koha, kus päikesepaistelisel pärastlõunal raamatut lugedes lõõgastuda. Kvaliteetse ja stiilse Itaalia aiamööbliga saate muuta oma õueala mugavaks ja külalislahkeks puhkuseks.

Erinevate valikute, sealhulgas Indoneesia tiikpuust, alumiiniumist ja keraamikast valmistatud lauad, toolid, diivanid ja diivanikomplektid ning Olefin-kangast patjadest leiate oma väliruumile ideaalse sobivuse. Lisaks, kui suudad vastu pidada Eesti karmidele ilmastikutingimustele, naudid oma uut välimööblit veel aastaid.

Parim valik aia- ja terrassimööblit Eestis. Valige oma komplekt meie e-poest!

Filtrid

Filters

 

Shape
Table mechanism
Material

Mööbli otsinguteenus

IDHome on tõhus abiline Itaaliast, Portugalist, Hollandist pärit moodsa disainmööbli ja aksessuaaride valimisel oma koju. 

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.