DIIVANID

FILTRID

1–12 toodet 135-st

Diivanid: Ideaalse diivani laius ja sügavus
Peate oma praegusesse elutuppa mõõtma diivani, mida kavatsete osta. Kui te seda ei tee, garanteerin teile, et see tõenäoliselt ei sobi. See kas domineerib ruumis ega jäta ruumi kohvilauale või on see liiga väike ja teile jääb kääbus välimusega diivan.

Diivan peab ruumi kenasti täitma, ilma et see tunduks liiga suur või liiga väike. Et seda õigesti teha, haarake mõõdulint ja mõõtke kõigepealt oma diivani laius. Mõelge, kas soovite oma diivani kõrvale külglaudu. Sel juhul peate diivani mõlemale küljele lisama umbes 50 cm laiuse. Enamik korralikke külglaudasid on umbes 50 cm laiused.

Diivani sügavus on samuti oluline mõõta. Mõned diivanid võivad olla kuni ühe meetri sügavused (diivanipadja esiosast kuni diivani tagumiseni). Peate jätma diivani esiosast 50 cm kaugusele kohvilaua servani ja seejärel vähemalt 50 cm kaugusele kohvilaua teisele küljele.

Kõrgus on samuti oluline
See element on eriti oluline, kui teie diivan läbib avatud planeeringuga elutuba. Kui see on näiteks mooduldiivan, lõikab üks serv tõenäoliselt üle ruumi. Peate tagama, et seljatugi oleks madalal, et silm saaks sellest siiski üle libiseda.

Kõrge seljatoega diivanid, mis on üle elutubade lõikavad, on üks minu 10 suurimast elutoa kujundamise veast ja tõmbab kogu ruumi stiili kokku. Palun vältige seda iga hinna eest.

Kui diivan toetub vastu seina, ei ole kõrgusel suuremat muret, kuigi tasub siiski mõelda, millises suuruses kunsti selle kohale riputada. Madala seljatoega diivanid ei pruugi teie jaoks sobida, kui olete selline inimene, kes soovib teleri vaatamisel kaelale tuge.

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.