Search
Close this search box.
/
POOD
/

DIIVANID

Diivanid Itaaliast: 8 nõuannet, mida diivani valimisel arvestada

1. Milleks diivan üldse mõeldud on? Kui diivanist peaks saama koht, kus peale väsitavat tööpäeva saab kallimaga teki sees lebada ja telekat vaadata, siis diivan võib olla vastavalt pehme, millesse on mõnus uppuda ja unustada. Siinkohal mõelge sellele, et väga pehmete diivanite “probleemiks” on see, et nendesse vajudes on neile raskem püsti tõusta ja uinuda on väga lihtne.

2. Diivan või diivanvoodi? Kui külalisi on palju, on diivanvoodi praktiline valik. Veenduge, et Kovatil oleks kvaliteetne ortopeediline madrats, nagu LeComfort kaubamärgi lahtikäiv diivan.

3. Pesukastiga või ilma? Paljud eelistavad, et diivan oleks praktiline ja pesusahtliga, kuhu asju panna. Kuna paljudes peredes on robottolmuimeja, siis eelistatakse kõrgete jalgadega diivanit.

4. Nurgaga või ilma? Äkki hoopis mobiilne ottoman, mida saab kasutada nurgana, kuid samas vajadusel eraldi istmeks teisaldada? Kui aga pole kindel, kas jätta nurk paremale või vasakule, tasub võtta diivan, mille nurgaosa saab vastavalt vajadusele liigutada.

5. Mõõdud, mõõdud ja veelkord mõõdud! Veenduge, et ruum, kuhu diivan peab mahtuma, oleks täpselt mõõdetud. Ideaalse suurusega diivan võib olla valmistatud moodulelementidest. Kvaliteetsed mooduldiivanid Itaaliast laias valikus on saadaval kaubamärgilt LeComfort.

6. Materjal. Kui teil on lapsi, valige kangas, mis ei määrdu kergesti. Mõtle, kas diivanil võiks olla eemaldatav tekstiilist kate – seda on lihtsam puhastada.

7. Millist värvi eelistate ja kuidas see ülejäänud kujundusega kokku sobib? Kas eelistate tagasihoidlikes värvitoonides diivanit või võib see tuppa särtsu lisada? Loomulikult saab värve lisada patjade ja detailidega, kuid kindlasti pea meeles, et heledal pinnal tulevad plekid paremini välja ning teksad või tumedad püksid võivad ühel hetkel materjalile värvi anda.

8. Kas vajate ainult diivanit või kogu komplekti? Kui plaanite mingil hetkel tugitoolid osta, on mõttekas kohe komplekti vaadata, kuna diivan ja tugitool on omavahel suurepäraselt ühendatud.

Filtrid

Filters

 

Brändid
Polsterdus

Mööbli otsinguteenus

IDHome on tõhus abiline Itaaliast, Portugalist, Hollandist pärit moodsa disainmööbli ja aksessuaaride valimisel oma koju. 

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.