LASTETOA MÖÖBEL

FILTRID

1–12 toodet 91-st

KUIDAS VALIDA LASTETOA MÖÖBEL?

Nutika vanema kiire ja lihtne juhend lastemööbli valimiseks

Tunnistagem – oma lapsele mööbli valimine pole lapsemäng. Nagu me teame, võib see olla põnev ja stressirohke samal ajal. Siin on aga konks selles, et leida esemeid, mis märgivad kõik mugavuse, lõbususe, ohutuse ja funktsionaalsuse lahtrid. Veelgi enam, kui soovite kulutatud raha eest suuremat pauku, peaksite investeerima mööblisse, millest teie lapsed silmapilkselt välja ei kasva. Tuleb lihtsalt targalt mõelda ja targalt tegutseda.


Esiteks: tehke plaan

Tundub tõesti põnev astuda sisse uhkesse mööblipoodi või logida sisse veebipoodi ja osta oma beebile see uhke võrevoodi või kooliminevatele lastele narivoodi. Kuid parem on varuda mõni hetk, et otsustada, millist tüüpi mööblit soovite ja kuidas kavatsete seda kasutada. Samuti peate mõtlema, kui kaua ootate, et teie laps seda mööblit kasutab.


Valige ajatud tükid

Lihtne on end hetkes kaotada, kui kujutate ette, et teie lapse tuba on täis armsaid ja värvilisi mööblitükke. Kuid pidage meeles, et mööbel on pikaajaline investeering ja seetõttu peate valima esemed, mis sobivad pikamaaplaaniga.


Eelistage ohutusfunktsioone

Lapsed hüppavad sageli oma voodis, peidavad end laua taha ja hiilivad voodi alla mänguasja järele. Lühidalt öeldes kasutavad nad mööblit viisil, mida teie või tootja pole kunagi ette kujutanud! See tähendab, et nende toas olevad voodid, toolid, lauad ja muud esemed peavad olema neile mängimiseks ja liikumiseks ohutud. Alustuseks veenduge, et teie valitud mööblil pole teravaid servi ega libedaid pindu. Samuti on teie huvides vältida kahjulikest ja mürgistest ainetest valmistatud toodete ostmist. Lisaks otsige täiendavate turvafunktsioonidega esemeid. Näiteks kui valite narivoodi, otsige seda, millel on teie lapse kaitsmiseks siinid.


Ärge unustage kvaliteeti ja vastupidavust

kvaliteet on oluline; tegelikult on see kõige tähtsam. Kvaliteetne tükk võib tunduda nagu näputäis taskus, kuid see võib tulevikus säästa paljudest sekeldustest. Samuti peab ese olema piisavalt vastupidav pikaajaliseks kasutamiseks. Mõelge sellele, et ostate lapse voodi, mida teie laps kasutab umbes järgmise viie aasta jooksul. Veenduge, et voodi oleks piisavalt tugev, et taluda teie lapse raskust, kui ta kasvab.


Pidage meeles hoiuruumi

Laste maailm on kaootiline ja loomulikult on nende tuba täis mänguasju, riideid, mänge, raamatuid, pliiatseid, värvikaste ja mida mitte! Mõned neist asjadest võivad muutuda ohutusriskideks, kui neil lastakse laiali puistata. Seega on lahendus valida panipaigaga mööbel, mis mahutab teie lapse pidevalt kasvavasse nipsasjade ja hädavajalike asjade maailma. Piisava hoiuruumi olemasolu tähendab ka väiksemat segadust teie lapse toas.

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.