Search
Close this search box.
/
POOD
/

DIIVANVOODID

Diivanvoodid ja Nurgadiivanvoodid – LeComfort

Diivanvoodid eluruumidesse, mis nõuavad pädevat suhtumist nii mitmekülgsusesse kui ka multifunktsionaalsusesse. Diivanvoodi, puhkekoht ja pere igapäevaelu nurgakivi, muutub vajadusel mugavaks voodiks magamiseks. Need lahtikäivad diivanid paistavad silma oma identiteedi ja struktuurse välimuse poolest, mida tõstavad esile käetugede valik ja hõlpsasti kasutatavad avamismehhanismid. Diivanitel on ergonoomilised voodid, mis on varustatud ruumisäästlike hoiulahendustega, et sobituda nutikalt tänapäevase elamise nõudmistega.

Iga mudeli jaoks on valikus kahe-, kolme- ja maxi kolmekohaline versioon, samuti mitut tüüpi käetoed interjööri individuaalseks kujundamiseks. Saadaval on ka pesukastiga diivanvoodid ja nugradiivanvoodid kastiga.


Mida otsida diivanvoodi ja nurgadiivanvoodi ostmisel

Mõelge sellele, kui tihti te tõenäoliselt vahetate selle diivanilt voodiks ja tagasi. Kui kavatsete seda sageli juurutada, on eriti oluline veenduda, et saate seda hõlpsalt teha. Juhul, kui see on mõeldud ainult juhuslikele külalistele, võiksite kaaluda odavamat võimalust kui siis, kui teil oleks tavalisem külaline. Kui teie diivanvoodi veedab suurema osa ajast diivanina, seadke prioriteediks, millist tüüpi diivanit eelistate.


Mõõda ja veel kord mõõda

Peate ruumi hoolikalt mõõtma, et veenduda, et see sobib teie piirkonnaga hästi. Veenduge, et võtaksite arvesse valitud diivanvoodi mõõtmeid, millal see on diivan ja millal see voodiks täielikult lahti käib. Jätke piisavalt ruumi, et saaksite hõlpsasti liikuda mis tahes konfiguratsioonis.

Kui teie kodus on ruumi vähe, on diivanvoodi kohustuslik. Lisage üks kodukontorisse või magamistuppa ja see on kahe funktsiooniga ruum; Valige üks elutuppa, kui teil ei ole külaliste magamistoa luksust või kui teil on vaja kokku panna rohkem inimesi, kui teil on vabu tube. Kõige levinumad on kahekohalised lahtikäivad diivanid. Kuid valida saab kolme- ja nurgadiivanvoodid.

Nurgadiivanvoodid võivad olla suurepärane viis raskesti ligipääsetavate kohtade ärakasutamiseks. Ja need sisaldavad sageli salvestusruumi.

Filtrid

Filters

 

Brändid
Polsterdus

Mööbli otsinguteenus

IDHome on tõhus abiline Itaaliast, Portugalist, Hollandist pärit moodsa disainmööbli ja aksessuaaride valimisel oma koju. 

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.