2-3 KOHALISED DIIVANID

FILTRID

Showing 1–12 of 95 results

2-3 Kohalised diivanid: kuidas valida nende vahel?

Üks suurimaid otsuseid, mida peate diivanit ostes tegema, on suurus. Sest sel juhul on suurus tõesti oluline! Ja me ei räägi ainult ruumi suurusest. Kui valite 2-3 kohalised diivanid peate veenduma, et teie diivan on piisavalt ruumikas kõigile, kes seda kasutavad.

Seega on küsimus – kas vajate 2- või 3-kohalist diivanit? Oleme koostanud lihtsa juhendi, mis aitab teil otsustada…

Diivani suurused

Enamikul juhtudel liigitatakse 2-kohaline diivan “keskmiseks” ja 3-kohaline “suureks”. Mõelge, kes hakkab diivanit kasutama. Näiteks kui olete viieliikmeline pere, võivad toas olla tugitoolid. Need on täiskasvanutele eraldatud, nii et diivan võib olla mõeldud lastele.

Kuigi nad on noored ja mahuvad tänapäeval hõlpsasti 2-kohalisele diivanile, kasvavad neist lõpuks täiskasvanud (need aastad lähevad kiiresti!). Seega võib olla mõistlik investeerida kohe suuremasse, 3-kohalisse diivanisse.

Teine näide on noorpaar, kes elab korteris või uues majas, kus ruum on kõrge hinnaga. Sellisel juhul võib praktilisem olla väike 2-kohaline. Kui ruumi on tõesti ainult ühele teisele tugitoolile, annab see kahele inimesele võimaluse koos kaisus olla või üksi istuda.

Diivani stiil ja disain

Mõnikord võib 3-kohaline diivan ruumis üle domineerida, kuna seda ümbritseb segadus või liiga palju muid mööbliesemeid. Aga kui istekohtade arv on pere jaoks esmatähtis, siis võib olla mõistlik ruum tühjaks teha uuele diivanile!

Enne kui valite kahe või kolme istme vahel, vaadake diivani disaini.

Lisaks füüsilisele üldisele suurusele aitab stiil teil kindlaks teha, kas see näeb teie ruumis õige välja. Mõelge, kuidas see võiks välja näha koos olemasolevate tugitoolidega ja kuidas ruumis ruumi jaguneb. Kui teie elutuba ei ole ruudukujuline, võib diivan ruumi paratamatult tsoonideks jagada.

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.