AIAMÖÖBLI KOMPLEKTID

FILTRID

1–12 toodet 63-st

AIAMÖÖBLI KOMPLEKTID. TERRASI MÖÖBEL.

Itaalia mööbel on tuntud oma elegantse ja kaasaegse disaini poolest. IDHome Disainmööbli veebipoes saadaval olev mööbel pole erand, millel on puhtad jooned ja kaasaegne stiil. Mööbel on saadaval erinevates värvitoonides, sealhulgas neutraalsetes toonides ja julgetes erksates toonides, mis sobivad iga disainieelistusega.

Sellistesse toodetesse investeerimine aitab teil luua oma aeda või terrassile kauni ja funktsionaalse ruumi. Saate luua mugava istumisnurga külaliste lõbustamiseks või hubase koha, kus päikesepaistelisel pärastlõunal raamatut lugedes lõõgastuda. Kvaliteetse ja stiilse Itaalia aiamööbliga saate muuta oma õueala mugavaks ja külalislahkeks puhkuseks.

Erinevate valikute, sealhulgas Indoneesia tiikpuust, alumiiniumist ja keraamikast valmistatud lauad, toolid, diivanid ja diivanikomplektid ning Olefin-kangast patjadest leiate oma väliruumile ideaalse sobivuse. Lisaks, kui suudad vastu pidada Eesti karmidele ilmastikutingimustele, naudid oma uut välimööblit veel aastaid.


TIIKPUIT

Looduslikud mustrid ja soojad tiikpuu toonid loovad ainulaadse välimuse, mis muudab iga väliruumi säravaks, olgu see siis väike rõdu või suur aed. Indoneesia tiikpuu pole mitte ainult ilus, vaid ka väga vastupidav, mistõttu on see ideaalne välitingimustes kasutamiseks. See on vastupidav niiskusele, mädanikule ja putukate kahjustustele, mis tähendab, et teie laud talub ilmastikuolusid ja säilitab oma vapustava välimuse. Tiikpuu on pärit tiikpuupalmidest, mis on vastupidav taim, mis on pärit Aasia mussoonmetsadest. Erinevalt Euroopa puuliikidest on tiikpuus kõrge õliainete ja ränihappe kontsentratsioon. Spetsiifiline koostis võimaldab tiikpuidust mööblil mitte vett imada (ja seega mitte paisuda), olla vastupidav mehaanilistele kahjustustele ja keskkonnateguritele – ultraviolettkiirgus, äärmuslikud temperatuurid, sademed.


ALUMIINIUM

Vaatamata sellele, et alumiinium on loomulikult ilmastikukindel, on see parim, kui see on kaitstud polüesterpulbervärviga. See protsess tugevdab seda kahjustava vihma, külma ja kriimustuste eest. Samuti võimaldab see viimistlusprotsessile värvi lisada. Stiilne metallikhõbe on roostevaba terase jaoks stiilne välimus, kuid on tore, kui on olemas matt- ja läikivad valikud, nagu must, valge, hall ja taupe, mis sobivad praeguste neutraalsete värvipalettidega või erksate värvidega, et anda julge avaldus. Pulbervärvimine säilitab värvi ka pikaajalisel kokkupuutel päikese ja soolase õhuga, mis tavaliselt kahjustab värvitud metalli või vähem elastset viimistlust. Nii et teie alumiiniumist välimööbel kestab ja näeb hea välja aastaid.


OLEFIN KANGAS
  • Ilmastikukindel: Olefiin talub pikaajalist päikese, tuule, vihma ja niiskuse käes viibimist. Kangas on kaitstud nähtamatu kilbiga iga kiu ümber, mis tähendab, et niiskust saab kergesti maha pühkida, tagades tüki kiire kuivamise. Lisaks on see vastupidav hallituse ja putukate suhtes.
  • Plekikindel: see kangas on läbinud spetsiaalse töötluse, et vähendada kangast mustuse ja plekkide imavust. See tagab, et kangas jääb puhtaks ja elavaks.
  • Pleekimiskindel: Olefiin on suurepärane välikangas, mis on pleekimiskindel. Tootmises kasutatakse lahusvärvimist, mis annab Olefiinile uskumatu värvipüsivuse.
  • Vastupidav: See materjal on väga vastupidav ja talub eriti hästi kulumist.
  • Puhastatavus: kuna kangad on kootud lahusvärviga olefiinlõngadega, saab kangaid ohutult puhastada
  • Mugavus: Olefiin ei edasta staatilisi laenguid ning on märkimisväärselt pehme ja sile.

Parim valik aia- ja terrassimööblit Eestis. Valige oma komplekt meie e-poest!

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.