Search
Close this search box.
/
POOD
/

MOODULDIIVANID

Mooduldiivanid: 5 parimat eelist

Kuna linnas elamine kasvab, soovivad paljud korterielanikud ja majaomanikud vähema ruumiga rohkem ära teha. Selle tulemusena on mooduldiivanid muutunud üha populaarsemaks lahenduseks soovitud istekoha leidmiseks, pakkudes samal ajal maksimaalset funktsionaalsust.

Need valikud võimaldavad teil luua oma ruumi jaoks ideaalse seadistuse ja seda oma äranägemise järgi ümber korraldada. Kui proovite otsustada, kas mooduldiivan pakub teie ruumi jaoks paremat lahendust, on siin peamised eelised:


 1. Täpne suurus

  Moodulelementidega saate oma ruumi jaoks täpsema suuruse. Kui proovite oma mööblit paigutada ruumi, kus ruumi on vähe, peate sageli ületama funktsioone, nagu nurgad, aknad ja uksed. Moodulelemente kasutades saate neid probleeme hõlpsalt lahendada, asetades mooduli, mis sobib täpselt ruumi, kuhu tavaline diivan ei mahu.


 2. Suurem mugavus

  Modulis pole mõeldud ainult istumiseks! Mõnikord võiksite pikali heita ja lõõgastuda, tead? Kui vajate lisakohta ööbivale külalisele või teile meeldib TV vaatamise ajal magama jääda, on lamamistooli moodul teie vajadustele ideaalne lahendus. IDHome’is saame aidata teil valida kanga ja täidise, mis suurendab teie mugavust.


 3. Lihtne liikumine

  Kui on aeg kolida, on esimene probleem, millega inimesed tavaliselt kokku puutuvad, suurte mööblitükkide teisaldamine. Tegelikult viib see sageli selleni, et inimesed viskavad oma diivanid välja ja alustavad lihtsalt oma uues kodus uute diivanitega. Selle asemel, et raisata oma raskelt teenitud raha, on parem lahendus osta modulaarne sektsioon. Seda saaks hõlpsasti uude koju teisaldada.


 4. Asenduskulu

  Kuigi meie mööbel on loodud kestma aastaid ja aastaid, juhtub aeg-ajalt õnnetusi. Mooduldiivanid võimaldavad vahetada ainult kahjustatud mooduleid, mis on tunduvalt odavam kui terve diivani väljavahetamine. Lisaks on mõnel moodulsektsioonil ka eemaldatavad padjad, nii et moodulsektsiooni hooldamine muutub veelgi kuluefektiivsemaks.


 5. Suurem kohandamine

  Mooduldiivaniga on teil loovamad võimalused oma kodu välimuse kohandamiseks. Tegelikult saate avalduse koostamiseks kasutada isegi erinevaid värve. Segage ja sobitage polsterduskangaid, et luua oma kodule täiuslik disain. Ja tänu parema/vasakpoolse käe või lamamistooli moodulite lisamisvõimalustele on teil diivan isikliku maitse järgi


Moduldiivanid: kuidas leida Õige diivan

Olenemata sellest, kuidas kavatsete modulaarset sektsiooni kasutada, pidage meeles, et peate valima võimaluse, mis sobib teie olemasoleva mööbli ja ruumi mõõtmetega. Võimalik, et peate mõned asjad ümber korraldama või isegi oma praeguse värviskeemi ümber mõtlema, et see toimiks. Siiski peaksite vältima oma praegusele kujundusskeemile liiga spetsiifilise kujunduse valimist juhuks, kui hiljem meelt muudate.

Filtrid

Filters

 

Brändid
Polsterdus

Mööbli otsinguteenus

IDHome on tõhus abiline Itaaliast, Portugalist, Hollandist pärit moodsa disainmööbli ja aksessuaaride valimisel oma koju. 

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.