AIADIIVANID

FILTRID

1–12 toodet 31-st

AIADIIVANID. VÄLIMÖÖBEL ITAALIAST.

Avastage meie Itaalia aiadiivanitega ülim õuemugavus!
Valmistatud kvaliteetsetest materjalidest, sealhulgas alumiiniumist, olefiinkangast, Sunbrella kangast ja tiikpuust. Need diivanid on loodud vastu pidama elementidele, pakkudes samas stiilset ja mugavat istumislahendust. Aiadiivanid sobivad ideaalselt igale välialale, alates siseõuest ja terrassist kuni aedade ja basseinideni – need on ehitatud kestma ja täiustama teie väliruumi ilmet.

Diivanile saame hõlpsasti tõsta tugitoolid, diivanilaua, mis täiendavad stiilset komplekti ja rõhutavad teie kodu individuaalsust.

Telli kohe ja vaata IDHome’i Itaalias valmistatud aiamööbli ilu ja vastupidavust!


OLEFIN kangas

Olefiin on valmistatud sünteetilistest materjalidest, mida tuntakse polüolefiinidena. Elastne, värvikindel, plekikindel ja vastupidav, sobib paljudeks rakendusteks. Olefiinkangast saab toota väga mitmesuguste kudumite, tekstuuride, värvide ja trükistega, mistõttu on see ideaalne erksate värvidega sise- ja välistingimustes kasutamiseks.

TIIKPUIT

Looduslikud mustrid ja soojad tiikpuu toonid loovad ainulaadse välimuse, mis muudab iga väliruumi säravaks. Indoneesia tiikpuu pole mitte ainult ilus, vaid ka väga vastupidav, mistõttu on see ideaalne välitingimustes kasutamiseks. See on vastupidav niiskusele, mädanemisele ja putukakahjustustele, nii et teie laud peab vastu ilmastikule ja säilitab oma vapustava välimuse. Tiikpuitu ekstraheeritakse tiikpalmidest, mis on vastupidav taim, mis on pärit Aasia mussoonmetsadest. Erinevalt Euroopa puuliikidest on tiikpuus kõrge õliainete ja ränihappe kontsentratsioon.

ALUMIINIUM

Vaatamata sellele, et alumiinium on loomulikult ilmastikukindel, on alumiinium kõige paremini kaitstud polüesterpulbervärviga. See protsess tugevdab seda vihmakahjustuste, külma ja kriimustuste vastu. Pulbervärvimine säilitab värvi pikaajalisel päikese ja soolase õhu käes viibimisel. Tavaliselt hävitavad need värvitud metalli või vähem elastse viimistluse. Nii kestab teie alumiiniumist välimööbel ja näeb hea välja veel aastaid.


Parim valik aia- ja terrassimööblit Eestis. Valige oma komplekt meie e-poest!

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.