VÄLIMÖÖBEL

FILTRID

1–12 toodet 404-st

VÄLIMÖÖBEL ITAALIAST

Enamik inimesi ostab terrassimööblit selle välimuse järgi. Ja see on oluline tegur. Kuid selleks, et leida mööblit, millega olete rahul, on meie arvates oluline arvestada veel mõne asjaga. Kui palju teil ruumi on? Korteritekk nõuab midagi täiesti erinevat kui see, mida kasutaksite mahukal betoonterrassil. Milline välimööbel harmoneerub nii teie kodu välisilme kui ka interjööriga? Ja kui palju hooldust olete nõus tegema, et teie mööbel hea välja näeks? Käsitleme neid ja muid teemasid üksikasjalikumalt jaotises Kuidas valida välimööblit (kus juhendame teid, mida õuemööbli ostmisel arvesse võtta – isegi kui meie valik ei vasta teie maitsele või pole saadaval). Olenemata sellest, kas soovite laiutada tipptasemel tiikpuidust söögikomplekti või investeerida lamamistoolidesse ja diivanitesse, anname juhised, kuidas valida teie väliruumi jaoks parim terrassimööbli, keskendudes vastupidavusele ja disainile.


Välimööbli valimine

Kaaluge paigutust
Õigete proportsioonide ja kujuga mööbli leidmiseks visualiseerige, kuidas soovite oma väliala välja näha – nagu teeksite iga siseruumiga.


Terrassi pind

Häirivate (või isegi ohtlike) seadistuste vältimiseks mõelge oma mööbli jalgadele ja materjalile ning pinnale, millele kõik istub.


Istekohtade arv

Otsustage, kui palju inimesi hakkab regulaarselt mööblit kasutama ja milline on teie ruum. Pingid on suurepärased paindliku istumiskoha pakkumiseks.


Valige välimööbli stiil

Kaaluge kontrastseid materjale (nt metallmööbel puidust tekil) ja värve või kujundeid, mis lähtuvad teie sisekujundusest.

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.