MADRATSID

FILTRID

Näitan kõiki 12 tulemust

Madratsid LeComfort on saadaval IDHome disainmööbli e-poes.

LeComfort madratsid on Itaalia luksuse ja kvaliteedi kehastus. Miks peaksite kaaluma meilt tellimist?

  1. Itaalia kvaliteet: Kõik tooted on toodetud eranditult Itaalia kaubamärgi LeComfort poolt, tagades teile kõrgeima kvaliteedistandardi.
  2. Erinevad suurused: pakume madratseid erinevates suurustes, sealhulgas 90×200, 120×200, 160×200 ja 180×200 cm, mis vastavad kõigile teie vajadustele.
  3. Uuenduslikud tehnoloogiad: meie tooted pakuvad sõltumatuid vedruplokke täiuslikuks keha toetamiseks ja 7-punktilist ortopeedilist süsteemi, mis tagab ühtlase kaalujaotuse ja mugava une. See tähendab, et ärkate puhanuna ja energilisena ning olete valmis päevaga tegelema.
  4. Omadused: Meie kollektsioonis on mitmekihilised mäluvahu valikud, mis pakuvad võrratut tuge ja mugavust. Madratsid pakuvad teie kehale 7-punktilist tuge, mis parandab vereringet ja vähendab survet liigestele.
  5. Tervisteadlik: Hüpoallergeensed, lesta- ja antibakteriaalsed katted tagavad turvalise ja tervisliku une.
  6. Isikupärastamine: kui teil ja teie abikaasal on erinevad tugevuseelistused, ärge muretsege. Meie madratsid on erineva tugevusega erinevatel külgedel, et need vastaksid täpselt teie vajadustele.

Ostes IDHome’ist LeComfort madratsi, investeerite oma kvaliteetsesse unesse ja heaolusse. Naudi mugavust ja luksust igal õhtul!

Võta meiega ühendus

Helistage meile või täitke allolev vorm ja me võtame Teiega mõne tunni jooksul ühendust.