Search
Close this search box.
/
POOD
/

ÜHEKOHALISED VOODID

Ühekohalised voodid Itaalia brändilt LeComfort

Itaalia üheinimesevoodid LeComfort on ideaalne kombinatsioon stiilist, funktsionaalsusest ja mugavusest teie magamistuppa. Miks peaksite kaaluma üheinimesevoodi tellimist meilt?

  1. Erinevad suurused: Pakume üheinimesevoodeid, mis sobivad madratsi mõõtudega 90×200 ja 120×200 cm See võimaldab teil valida optimaalse suuruse laste, teismeliste või väikeste magamistubade jaoks.
  2. Erinevad materjalid: teie voodi polsterdamiseks on saadaval üle 30 tüüpi kanga, mis võimaldab teil valida selle, mis sobib teie sisekujundusega ja teie lapse eelistustega.
  3. Kohandamine: vastavalt oma eelistustele ja vajadustele saate valida kõrgete või madalate jalgadega raami.
  4. Mugav hoiustamine: mugavuse suurendamiseks saate voodipesu hoidmiseks lisada tõstemehhanismi. Linasahtlid aitavad säästa ruumi ja hoida teie lastetoa korras.
  5. Teismelised ja lapsed: üheinimesevoodid sobivad suurepäraselt teismelistele ja lastele. Need on hubane koht lõõgastumiseks ja magamiseks. Erinevad disainkangad võimaldavad teil valida voodi, mis vastab teie lapse huvidele ja stiilile.
  6. Vaadake ja hinnake: Meil ​​on IDHome stuudios näidisvoodi, kus saate uurida materjalide disaini ja kvaliteeti.
  7. Kiire tootmine ja tarne: Oleme uhked kiire tootmise ja tarne üle, tarneaeg Eestisse vaid 6 nädalat.

Ostes IDHome’ist Ühekohalised voodid, loote hubase ja funktsionaalse magamis- ja lõõgastumiskoha. Ja andke oma lapsele mugavust ja stiili tema enda toas.

Filtrid

Filters

 

Brands

Mööbli otsinguteenus

IDHome on tõhus abiline Itaaliast, Portugalist, Hollandist pärit moodsa disainmööbli ja aksessuaaride valimisel oma koju. 

Saatke oma sõnum. Me vastame teile esimesel võimalusel 24 tunni jooksul
Оставьте свое сообщение. Мы ответим вам как можно скорее в течение 24 часов.